środa, 29 stycznia 2014

Kobiece piękno czyli promocji minisesji na walentynki

Już niedługo walentynki, a co piękniejszego można podarować Swojemu ukochanemu lub ukochanej, jak nie zatrzymane na fotografii piękno ?


Chciałam serdecznie zaprosić na kolejną promocję minisesji, tym razem dotyczących kobiecych sesji portretowych oraz buduarowych. Zbliża się święto zakochanych i warto pomyśleć o wyjątkowym prezencie dla swojej drugiej połowy. Sesja zdjęciowa bez dwóch zdań jest wyjątkowym podarunkiem. Na fotografii zapamiętuję piękno, które na co dzień umyka gdzieś w zabieganiu. Fotografie powstałe w trakcie sesji będą cudownym prezentem dla Twojego ukochanego, oraz dla Ciebie. Cudowną pamiątką na lata. 

Na zdjęcia zapraszam wszystkie Panie ! Od lat fotografuję kobiety w różnym wieku, panie, którym brak doświadczenia w modelingu i za każdym razem spotykam się z tym samym zadziwieniem, kiedy odbierają Swoje zdjęcia. Nie wierzą w to, że mogły tak pięknie wyjść na fotografii, bo od lat wierzyły w to, że są niefotogeniczne. 
Prawda jest taka, że w każdej kobiecie tkwi niesamowite piękno, to zewnętrzne i wewnętrzne. Trzeba po prostu odpowiednich warunków, by to piękno w całości wydobyć, cudownie wyeksponować a potem sfotografować i to właśnie chcę Wam drogie Panie zaproponować. 

W promocyjnej cenie dostępne są trzy warianty:

1. Minisesja zdjęciowa + profesjonalny makijaż w cenie 250 zł

Cena obejmuje rezerwację terminu, pomoc przy doborze garderoby przed sesją. Profesjonalny makijaż fotograficzny oraz pomoc przy ułożeniu fryzury - max 1 h przed sesją oraz sesję zdjęciową w studio trwającą max 1 h. W cenę wliczona jedna stylizacja. 

Po sesji otrzymujesz link do galerii, w której znajdować się będą wybrane i obrobione fotografie, z których wybierasz 5, które trafią na spersonalizowaną płytę CD. 

Istnieje możliwość dokupienia 
- dodatkowych ujęć z sesji w wersji cyfrowej 25 zł szt
-odbitek zdjęciowych w formacie 15x21 cm w cenie 3,00 zł szt  - piękne pudełko do przechowyania zdjęć gratis
-odbitek zdjęciowych w formacie 20x30 cm w cenie 6,00 zł szt - zapakowane w śliczny folder


2. Sesja zdjęciowa + profesjonalny makijaż w cenie 400 zł 

Cena obejmuje rezerwację terminu, pomoc przy doborze garderoby przed sesją. Profesjonalny makijaż fotograficzny oraz pomoc przy ułożeniu fryzury - max 1 h przed sesją oraz poprawki makijażu i fryzury w trakcie zdjęć. Sesja fotograficzna w studio lub w Twoim mieszkaniu trwającą do 3 godzin, w tym do 3 zmian stylizacji w tym ujęcia portretowe oraz buduarowe.

Po sesji otrzymujesz link do galerii, w której znajdować się będą wybrane i obrobione fotografie, z których wybierasz 10 które trafią na spersonalizowaną płytę CD. 

Istnieje możliwość dokupienia:

- dodatkowych ujęć z sesji w wersji cyfrowej 25 zł szt
-odbitek zdjęciowych w formacie 15x21 cm w cenie 2,00 zł szt  - piękne pudełko do przechowyania zdjęć gratis
-odbitek zdjęciowych w formacie 20x30 cm w cenie 5,00 zł szt - zapakowane w śliczny folder 


3.
 Sesja zdjęciowa w pięknych wnętrzach hotelu Szara Willa + profesjonalny makijaż w cenie 650 zł 


Wyjątkowa oferta na sesje wykonywane w przepięknych wnętrzach luksusowego hotelu 
"Szara Willa" w centrum Opola. Dostępność tej oferty będzie uwarunkowana zgłoszeniem minimum 3 chętnych Pań na jeden termin 7 lub 8 luty. 


Cena obejmuje rezerwację terminu, pomoc przy doborze garderoby przed i w czasie sesji. Profesjonalny makijaż fotograficzny oraz pomoc przy ułożeniu fryzury - przed sesją oraz poprawki makijażu i fryzury w trakcie zdjęć. Sesja fotograficzna w luksusowym hotelu trwającą do 3 godzin, maksymalnie 3 zmiany stylizacji w tym ujęcia portretowe oraz buduarowe.
Po sesji otrzymujesz link do galerii, w której znajdować się będą wybrane i obrobione fotografie, z których wybierasz 15 które trafią na spersonalizowaną płytę CD.
Istnieje możliwość dokupienia :

- dodatkowych ujęć z sesji w wersji cyfrowej 25 zł szt
-odbitek zdjęciowych w formacie 15x21 cm w cenie 2,00 zł szt  - piękne pudełko do przechowyania zdjęć gratis
-odbitek zdjęciowych w formacie 20x30 cm w cenie 5,00 zł szt - zapakowane w śliczny folder


Serdecznie zapraszam do zamawiania terminów sesji telefonicznie pod nr 508063374 lub mailowo na adres foto@garbowska.com
Serdecznie zapraszam do zamawiania terminów sesji telefonicznie pod nr 508063374 lub mailowo na adres foto@garbowska.com
W ofercie dostępne są również karty podarunkowe na sesje zdjęciowe, które będą cudownym prezentem dla ukochanej. Więcej w zakładce karty podarunkowe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty

a jeśli mnie lubisz, zapraszam na facebook

Treści zawarte na moim blogu chronione są prawami autorskimi. Jeśli chcesz wykorzystać jakąkolwiek jego część do własnych publikacji poinformuj mnie o tym.

Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń