piątek, 31 maja 2013

Jesienny ślub Basi i Andrzeja / Wisła

Reportaż ze ślubu Basieńki i Andrzeja solidnie się wysezonował na dysku przed publikacją. Piękny ślub na którym miałam zaszczyt być i fotografem i gościem zarazem (co nie należy do łatwych połączeń), więc bawiłam się z aparatem w ręku :) Basia i Andrzej to tak cudowni ludzie, że aż ciężko coś o nich napisać, bo cokolwiek by się chciało to i tak blado wychodzi. Do tego Baśka jest też świetnym fotografem ślubnym, więc poprzeczka podniesiona.
W tym wpisie zapraszam Was na reportaż z ich zwariowanego, przepięknego ślubu w kolorach jesieni, który odbył się w Wiśle. Wesele rozkręcał świetny zespół Joyhunters. Ślubny makeup Agnieszka Kabiesz.
A niedługo jesienny plener !
Miłego weekendu :)


2 komentarze:

  1. cudowne i przepiękne - jak Basia... :)!

    OdpowiedzUsuń
  2. Śluby jesienne stanowią nie lada wyzwanie. Kapryśna pogoda i nie taka do końca złota jesień mogą zniechęcić wiele narzeczonych. Te zdjęcia pokazują jednak, że jesienne śluby mogą być piękne, kolorowe i radosne! Fantastyczna praca!

    OdpowiedzUsuń

Popularne posty

a jeśli mnie lubisz, zapraszam na facebook

Treści zawarte na moim blogu chronione są prawami autorskimi. Jeśli chcesz wykorzystać jakąkolwiek jego część do własnych publikacji poinformuj mnie o tym.

Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń