Karty PodarunkowePrzygotowałam dla Was małe uzupełnienie mojej oferty czyli Karty Podarunkowe. Myślę, że to świetny pomysł, szczególnie teraz kiedy zbliża się okres komunijny, przychodzi wiosna a co za tym idzie dużo energii i powodów by robić sobie nawzajem niespodzianki.

Co to KARTA PODARUNKOWA ?
Jest to specjalny kupon, który możesz sprezentować komuś bliskiemu. Wcześniej wybierasz odpowiednią sesję zdjęciową z mojej oferty, a po opłaceniu jej otrzymujesz Kartę podarunkową wypisaną imiennie dla kogoś, kogo wskażesz. Kupon otrzymasz w ślicznie zapakowanej kopercie, gotowy do wręczenia.
Osoba obdarowana w środku Karty znajdzie informację i kontakt do mnie, by móc umówić się na sesję w dogodnym dla niej terminie. Razem z kuponem otrzyma również informator, jaką sesję otrzymała w prezencie i jakie produkty otrzyma po zrealizowaniu projektu.

Na jakie okazje nadaję się KARTA PODARUNKOWA ?
Okazji jest mnóstwo. Jak już wcześniej wspomniałam można wykorzystać ją jako prezent z okazji I Komunii Świętej na zdjęcia plenerowe. Można wykupić sesję noworodkową jako prezent dla świeżo upieczonych rodziców, sesję dziecięcą na urodziny maluszka. Sesję brzuszkową dla przyszłej mamy, której wręczycie kupon podczas baby shower. Może to być sesja portretowa dla dziewczyny, narzeczonej, żony, koleżanki z pracy, najlepszej przyjaciółki. Sesja narzeczeńska z okazji zaręczyn. Sesja urodzinowa. Może to być nawet plener ślubny, który wręczycie parze w ramach ślubnego prezentu. Sesja portretowa dla mamy z okazji dnia kobiet, czy sesja małżeńska dla dziadków z okazji pięknego jubileuszu. Sesja rodzinna dla siostry czy szwagra z okazji urodzin. Okazji i pomysłów jest mnóstwo.

Jak zamówić KARTĘ PODARUNKOWĄ ?
To bardzo proste. Wystarczy skontaktować się ze mną, wybrać i opłacić wymarzoną sesję (oczywiście służę radą i pomocą). Następnie otrzymujecie wypełnioną przeze mnie kartę podarunkową z informatorem w ślicznej kopercie. Potem musicie ją tylko wręczyć komuś specjalnemu

Ile kosztuje KARTA PODARUNKOWA ?
To zależy od sesji jaką wybierzesz. Kiedy skontaktujesz się ze mną otrzymasz dokładny cennik moich usług i Sam wybierzesz, na jaką sesję chcesz się zdecydować. Ceny zaczynają się już od 150 zł.

Jak otrzymam KARTĘ PODARUNKOWĄ ?
Jeśli mieszkasz w Opolu spotkamy się by przekazać kupon. Jeśli mieszkasz gdzieś dalej lub nie masz czasu na spotkanie kartę prześlę w dowolne miejsce w Polsce i na świecie pocztą lub kurierem.


Serdecznie zapraszam. Bo czy można podarować komuś piękniejszy prezent niż ułamki życia i wspomnień zapisanych na fotografii ?
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty

a jeśli mnie lubisz, zapraszam na facebook

Treści zawarte na moim blogu chronione są prawami autorskimi. Jeśli chcesz wykorzystać jakąkolwiek jego część do własnych publikacji poinformuj mnie o tym.

Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń