niedziela, 1 listopada 2009

czy ktoś poza mną równie kosmicznie nienawidzi, kiedy czasu na zrobienie czegoś ważnego zaczyna brakować, a to coś jest nadal niezrobione i na dodatek brak widoków na to by coś z tym zrobić ? czasem chciałoby się pochwycić czas, życie, momenty, które są nieuchwytne i zatrzymać na bardzo bardzo bardzo długo... bywa, że fotografia, to za mało.

___________________________________________________________________

is there someone except me, who hates as same when the time to do something importatnt start to shrink, and things are still undone, and additionaly there is no chance to do something about it? sometimes i would like to catch the time, life, moments, that are uncatchable and keep it for really long long long time... it happens, that photography is not enought.

4 komentarze:

 1. bardzo wymowna praca! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj tak, chyba każdy tak ma. Dla mnie doba jest stanowczo za krótka!! Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Yeah, sometimes, the photographs are not enough to capture thousands of unique moments. But rarely, those moments are still captured. Like in this photo, aren`t they?

  I never had a butterfly on my hand, you did and still captured it!!! I think we have a magic photo here, those rare one in a thousand seconds...

  OdpowiedzUsuń

Popularne posty

a jeśli mnie lubisz, zapraszam na facebook

Treści zawarte na moim blogu chronione są prawami autorskimi. Jeśli chcesz wykorzystać jakąkolwiek jego część do własnych publikacji poinformuj mnie o tym.

Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń