wtorek, 8 października 2013

Jesienne Metamorfozy - Minisesje Portretowe

Jesienna Metamorfoza 
Drogie Panie dziś coś specjalnie dla Was. W dniach 14-15 października zapraszam na minisesje portretowe w Opolu. To będzie totalna metamorfoza !! W cenie otrzymacie 45 minutową sesję zdjęciową w plenerze, makijaż fotograficzny wykonany przez profesjonalną makijażystkę, pomoc przy układaniu fryzury oraz wcześniejsze konsultacje dotyczące garderoby. Po sesji dostaniecie 5 pięknych fotografii, które na zawsze zmienią sposób, w jaki na siebie patrzycie. 

To wyjątkowa okazja by za taką cenę otrzymać tak niezwykłą możliwość spojrzenia na siebie w całkiem nowy sposób. Dlatego zapraszam Wszystkie Panie a w szczególności te, które nie cierpią siebie na zdjęciach. Przekonaj się, że tkwi w Tobie piękno, o jakim nie śniłaś.

Takie zdjęcia staną się niesamowitą pamiątką dla Ciebie i tych, których kochasz. 


Aby zamówić sesję należy skontaktować się ze mną na mail lub telefonicznie najpóźniej do piątku 11.10. Sesje wykonywane będą w 2 turach w godzinach porannych oraz popołudniowych. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego o możliwości zakupienia sesji decydować będzie kolejność zgłoszeń. 

tel. 508063374
mail. foto@garbowska.com
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty

a jeśli mnie lubisz, zapraszam na facebook

Treści zawarte na moim blogu chronione są prawami autorskimi. Jeśli chcesz wykorzystać jakąkolwiek jego część do własnych publikacji poinformuj mnie o tym.

Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń