wtorek, 19 kwietnia 2011

twoja miłość zabiegła mi drogę

Spotkanie Mai i Michała było miłym doświadczeniem. Takiej ilości uśmiechu i miłości nie widziałam dawno. Uwielbiam przebywać w takim towarzystwie, można napromieniować się radością i pozytywnym myśleniem, a wszystko wokół od razu wygląda lepiej. Także mimo wietrznej (kosmicznie wietrznej) pogody udało nam się kilka pstryków. A w tajemnicy zdradzę, że to nie ostatnie objawienie młodych na blogu.
.......................................................................................................................................................................

To meet Maja and Michał was nice experience.  I have not seen so much joy and love since long, long time. I love to spend time with so nice company, I can recive that joy and good way of thinking and right away everything seems to look better. That was really great ( terribly windy) morning, so enjoy shoots.  

1 komentarz:

Popularne posty

a jeśli mnie lubisz, zapraszam na facebook

Treści zawarte na moim blogu chronione są prawami autorskimi. Jeśli chcesz wykorzystać jakąkolwiek jego część do własnych publikacji poinformuj mnie o tym.

Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń